W dniach 24.01-2.02 przebywam na urlopie, zamówienia złożone w tych dniach będą wysyłane po 3.02.
PDJewellery

Bransoletka HARMONY

Nowość
189,00 zł
szt.
Czas wysyłki: 2 - 4 dni robocze
Dostępność:
na wyczerpaniu

Opis

Dane techniczne

BRANSOLETKA HARMONY

Bransoletka wykonana jest z kamieni naturalnych, szklanych koralików oraz przekładek ze srebra próby 925. Zapakowana jest w pudełeczko z logo marki, idealne sprawdzi się na prezent. W naszej najnowszej kolekcji znajdziecie również naszyjnik do kompletu.

Kamienie: labradoryt, kamień rzeczny, muszla

Długość bransoletki: ok 15 cm + 3 cm przedłużka

 

Wszystkie kamienie użyte w biżuterii są naturalne i z tego powodu ich odcień może się delikatnie różnić. 

 

Labradoryt - kamień szlachetny, znany z efektu labradoryzacji, który objawia się migoczącymi refleksami kolorów, takich jak niebieski, zielony i złoty. Labradoryt sprzyja równowadze emocjonalnej i kreatywności, to kamień ochronny, wspierający intuicję oraz duchowy rozwój.
 
Kamień rzeczny - uważa się, że kamień rzeczny ma właściwości uzdrawiające, sprzyja równowadze emocjonalnej i oczyszczeniu energii. Jego gładka powierzchnia symbolizuje spokój i harmonię, dlatego często wykorzystywany jest w medytacji.
 
Muszla - naturalny materiał symbolizujący spokój, harmonię oraz intuicję, pomagając w medytacji i refleksji. Pobudza wyobraźnię i kreatywność.