O nas

założycielki sklepu internetowego

 

Założycielką i właścicielką marki jest Patrycja, a od roku jej prawą ręką jest Gosia i to właśnie my dwie tworzymy team PD.Jewellery. Jeśli przyjdzie do Ciebie paczka z naszą biżuterią to możesz mieć pewność, że z dbałością o każdy szczegół, ręcznie wykonała ją dla Ciebie Patrycja. Jeśli przed złożeniem zamówienia, w trakcie lub już po otrzymaniu paczki masz do nas jakieś pytania to możesz mieć pewność, że najszybciej jak to możliwe, zawsze chętnie - pomocy udzieli Ci Gosia.

Prywatnie 

 

Prywatnie obie jesteśmy mamami - Patrycja syna Antoniego, a Gosia córki Antoniny - co za tym idzie - czasem mamy wrażenie, ze nasz team składa się z czterech osób.

Z zawodu Patrycja jest inżynierem materiałów, a Gosia... pedagogiem. Bliscy mówią o nas, ze idealnie się uzupełniamy, mimo, że mamy inne zdolności i rożne temperamenty. Łączy nas zamiłowanie do designu i poczucie estetyki co staramy się pokazać w naszej biżuterii.

 

Biżuteria  

 

Nasza biżuteria w całości wykonana jest ze srebra próby 925, kamieni naturalnych i wysokiej jakość półfabrykatów, współpracujemy także z lokalnym zakładem rzemieślniczym, który wykonuje część naszych projektów. Mamy na uwadze dobro naszej planety dlatego nasze produkty tworzone są ręcznie - na bieżąco, opakowania są biodegradowalne, a w paczce nie znajdziesz plastiku.


Jest nam niezmiernie miło, że jesteś w tym miejscu bo dla Nas to nie tylko piękne produkty, ale także pasja, marzenia, radość z sukcesów, mierzenie się z przeciwnościami i niepowodzeniami, a w konsekwencji doskonalenie siebie i naszej marki. Mamy nadzieje, ze będziesz nam w tym towarzyszyć i zostaniesz z nami na dłużej!


 
Patrycja i Gosia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.